Potlač, plotrovanie

Sieťotlač

a) priama tlač na predmet je najrozšírenejšia technológia zabezpečujúca vysoké krytie. Je vhodná pre veľkú väčšinu bežných materiálov,  z ktorých sa reklamné predmety vyrábajú, vrátane textilu. Dokážeme potlačiť aj plnofarebné fotografie, obrázky či grafiky na textil pomocou kvalitnej potlače technológiou sieťotlače cez raster.

    

sietotlac FMK   sietotlac Peugeot   sietotlac Tip Travel

b) rotačná sieťotlač sa používa na potlač valcových predmetov ako hrnčeky, poháre, popolníky, a podobne. Jej výhoda je v možnosti potlačiť predmet po celom obvode a to aj viacfarebne.

rotacna sietotlac erasmus  rotacna sietotlac Blahovecky leziak  rotacna sietotlac Prestige

Sublimačná potlač

Sublimačná potlač je aplikovanie sublimačného atramentu na povrch potláčaného predmetu použitím tepelného lisu, pri nastavení určitej teploty, času a tlaku. Potlač môže byť aplikovaná na širokú škálu predmetov upravených k sublimačnej potlači a na textil s vysokým obsahom polyesterových vlákien.

Kravata sublimacna potlac 

Transferová tlač

je tlač na prenosové médium / špeciálny papier/ zrkadlovo obrátené a následne zažehlené do povrchu materiálu / predovšetkým textilu/ v špeciálnom lise.

transferova tlac transferova tlac

Tampónová potlač

je najčastejšie používaná technológia v 3D reklame, používa sa na väčšinu materiálov ako sieťotlač, okrem textilu.

tamponova tlac tamponova tlac tamponova tlac

Plotrovanie

je technológia, ktorá umožňuje orezávanie už natlačených plnofarebných motívov do ľubovoľného tvaru. Používa sa na reklamy na autá, autobusy, výklady, pútače pred obchody, svetelné reklamy, firemné tabule,
informačné tabuľky, menovky, billboardy, atď.

 

 


Kontaktný formulár